R e k l a m a

Dachowanie w Żegocinie. To cud, że kierowca wyszedł z tego cało! – ZDJĘCIA

-

W czwartek 30 maja, o godzinie 5 nad ranem, dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Bochni odebrał zgłoszenie o wypadku drogowym w Żegocinie. Policjanci, którzy przybyli na miejsce zdarzenia zastali tam wrak samochodu osobowego – jak później się okazało forda focusa, który kompletnie rozbity znajdował się w przydrożnym rowie. Wokół pojazdu, na jezdni i poboczu rozrzucone były części od forda, co wskazywało na dachowanie pojazdu.

19-letni mieszkaniec Kamionnej, który kierował pojazdem, przytomny, został odwieziony do szpitala, gdzie przeszedł badania. Patrząc na rozbity samochód to cud, że nie doznał żadnych poważnych obrażeń ciała. Wkrótce opuścił szpital.

W rozmowie z 19-latkiem policjanci ustalili, że mężczyzna kierując samochodem, po pokonaniu prawoskrętnego łuku drogi, na prostym odcinku drogi wpadł w poślizg i utracił panowanie nad pojazdem. Następnie zjechał na pobocze drogi, gdzie uderzył w barierę drogową. Pojazd sunąc po metalowej barierze uderzył w betonowy murek, co spowodowało obrót forda w powietrzu, a następnie uderzył w betonowy przepust przewracając się na dach.  

W tym przypadku kierowca, który podróżował pojazdem sam miał bardzo dużo szczęścia i nie odniósł obrażeń zagrażających życiu i zdrowiu.

Policja przypomina o zachowaniu ostrożności i zdjęciu nogi z gazu, gdyż na skutek opadów deszczu w ostatnich dniach warunki na drogach powiatu bocheńskiego nie należą do sprzyjających.  

źródłoKPP Bochnia

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia