R e k l a m a

Trener Klaudiusz Hirsch: Pracujemy dalej, walczymy o kolejne punkty

-

– Druga połowa pokazała, że mamy potencjał, który pozwala nam myśleć o rywalizacji z innymi mocnymi zespołami w Futsal Ekstraklasie – ocenił grę swojej drużyny w przegranym meczu z Rekordem Bielsko-Biała trener BSF ABJ Powiat Bochnia Klaudiusz Hirsch.

– Gratuluję drużynie Rekordu zwycięstwa i też dziękuję moim zawodnikom za to, że podjęli walkę. Szczególnie druga połowa była dużo lepsza w naszym wykonaniu – zagraliśmy dużo bardziej skutecznie w obronie, w dojściu do pressingu… – analizował na gorąco w pomeczowym wywiadzie szkoleniowiec bochnian.

– Myślę, że na tle drużyny, która jest w zupełnie innym miejscu, na zupełnie innym poziomie, z zawodnikami o jakości fantastycznej można powiedzieć, pokazaliśmy się z dobrej strony. Wiadomo, że szkoda, że nie udało się powalczyć o lepszy wynik, ale myślę, że sama postawa zawodników jest godna pochwały – zaznaczył Klaudiusz Hirsch.

– Tak jak powiedziałem: szczególnie druga połowa pokazała, że mamy potencjał, który pozwala nam myśleć o rywalizacji z innymi mocnymi zespołami w Futsal Ekstraklasie. Pracujemy dalej, walczymy o kolejne punkty do samego końca i do kolejnych spotkań podchodzimy pozytywnie, z podniesioną głową – podsumował trener BSF.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

marzec, 2024