Futsal Ekstraklasa. Tylko remis BSF w Chojnicach – WIDEO

-

BSF ABJ Powiat Bochnia zremisował w piątek na wyjeździe z Red Devils Chojnice 2:2 (1:0). Bochnianie mają prawo czuć niedosyt, bo nie brakowało im okazji, by zdobyć w tym meczu komplet punktów.

Plasujący się wyżej w tabeli zespół z Bochni był postrzegany jako faworyt spotkania, ale od początku meczu było widać, że gospodarze będą walczyć o zwycięstwo. W 13 minucie otworzyli wynik i choć BSF jeszcze w tej części gry miał swoje okazje by wyrównać, to niestety szwankowała skuteczność (słupek, poprzeczka…).

W drugiej połowie naciskający bochnianie w końcu doprowadzili do remisu, a potem nawet wyszli na prowadzenie (obie bramki zdobył kapitan Piotr Matras). Nie cieszyli się jednak z niego długo, bo dwie minuty później gospodarze po strzel z dystansu i rykoszecie ponownie wyrównali.

To jednak nie był finał emocji – w końcówce BSF mógł rozstrzygnąć mecz na swoją korzyść, nie udało się jednak wykorzystać dwóch przedłużonych rzutów karnych (strzelali Andrzej Musiał i Adam Wędzony). Ostatecznie spotkanie zakończyło się podziałem punktów.

RED DEVILS CHOJNICE – BSF ABJ BOCHNIA 2:2 (1:0)

1:0 – Patryk Laskowski 13′