Radiowóz jak karetka. Policjanci z Gdowa zawieźli dziecko do szpitala

-

Funkcjonariusze Ogniwa Patrolowo Interwencyjnego Komisariatu Policji w Gdowie otrzymali zgłoszenie, że jednym z domów w miejscowości Książnice, siedmiomiesięczne dziecko upadło i doznało obrażeń ciała. Policjanci, którzy udali się na miejsce, z uwagi na pogarszający się z minuty na minutę stan dziecka, przetransportowali je radiowozem do szpitala w Krakowie.

3 grudnia około godziny 8:30, oficer dyżurny Komisariatu Policji w Gdowie otrzymał zgłoszenie, że siedmiomiesięczne dziecko, prawdopodobnie podczas zabawy w domu, upadło i doznało obrażeń ciała. Na miejsce została wezwana karetka pogotowia a także został zadysponowany patrol policjantów z Gdowa.

Policjanci, którzy przybyli pierwsi na miejsce ustalili, że w wyniku nieszczęśliwego wypadku dziecko doznało obrażeń i potrzebna jest natychmiastowa pomoc medyczna. Ponieważ z każdą minutą stan dziecka pogarszał się, a karetka dopiero była w drodze, funkcjonariusze postanowili wykorzystać radiowóz do przetransportowania maluszka do placówki medycznej.  

Policjanci przewieźli kobietę wraz poszkodowanym dzieckiem do szpitala w Krakowie, gdzie maluch niezwłocznie został przekazany pod opiekę personelu medycznego.

źródłoKPP Wieliczka

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

styczeń, 2023