R e k l a m a

„Cześć Platformo!”. Posłowie PiS przed biurem posłanki Urszuli Augustyn

-

Posłowie Prawa i Sprawiedliwości z naszego okręgu wyborczego zorganizowali dziś konferencję prasową w Tarnowie, przed biurem poselskim również reprezentującej nasz region w Sejmie Urszuli Augustyn z Platformy Obywatelskiej. – Przestrzegaliśmy przed kolejnymi kłamstwami PO – relacjonuje w mediach społecznościowych Józefa Szczurek-Żelazko.

W akcji wzięli udział m.in. parlamentarzyści: Józefa Szczurek-Żelazko, Anna Pieczarka oraz Wiesław Krajewski. Była ona powieleniem przedsięwzięć, które w ostatnich dniach podejmowali działacze PiS w całej Polsce. Wszędzie prezentowana jest ta sama ulotka/plakat, zaczynająca się od słów: „Cześć Platformo! Wiemy, że w tym trudnym czasie nie macie nic do zaproponowania Polakom”, na której wyliczono również „co wprowadził rząd, by Polakom było lżej”.

– W Tarnowie przypominaliśmy, jak wyglądała Polska pod rządami PO i jak rząd Prawa i Sprawiedliwości wspiera Polaków w czasie kryzysu – relacjonuje posłanka Anna Pieczarka. – W konferencji prasowej wzięli udział parlamentarzyści, samorządowcy i pełnomocnicy powiatowi PiS przestrzegając mieszkańców regionu przed kolejnymi obietnicami PO – dodaje z Józefa Szczurek-Żelazko.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

luty, 2024