🔸 Ratowanie zadłużonych nieruchomości

Od sukcesu do zadłużenia – każdego z nas dzielić może od tego dosłownie jeden krok. Przepaść, która może wydawać się dla Was niemożliwa, najczęściej zaskakuje w najmniej oczekiwanym momencie.

Problem z zadłużonym mieszkaniem jest znany nie od dziś, a jego rozwiązanie nie należy do prostych, w szczególności kiedy nieruchomość jest zajęta przez komornika. Nie warto jednak zaciągać kolejnych pożyczek na spłatę długu, ponieważ w ten sposób wpadniemy w spiralę zadłużenia bez szans na spłatę. Jeśli w stosunku do wierzyciela posiadamy dług hipoteczny lub inny, istnieje wachlarz rozwiązań z których można skorzystać, ale wielu klientów o tym nie wie. Co zatem zrobić w sytuacji kiedy dług przewyższa wartość danej nieruchomości?

Jeśli znalazłeś się w sytuacji bez wyjścia – Twoja nieruchomość jest zadłużona i poddajesz się w walce – zgłoś się po nasze wsparcie!

Jesteśmy przekonani, że uda nam się znaleźć właściwe rozwiązanie sytuacji, które pozwoli Ci spać spokojnie, w swojej bezpiecznej nieruchomości.


Krajowa Pomoc Finansowa Kancelaria Prawna
tel. 533 612 833
Kazimierza Brodzińskiego 68

Najnowsze materiały Partnerów