III miejsce Szkółki Piłkarskiej ABC Futbolu na Mistrzostwach Małopolski w Futsalu w kategorii U-11

-

W hali w Łapanowie 7 stycznia odbyły się Mistrzostwa Małopolski w Futsalu w kategorii U – 11.  W całodniowym turnieju wystąpiło 11 zespołów: Piast Łapanów, B&T Trzciana, Gdovia Gdów, Unia Tarnów, Dalin Myślenice, Błyskawica Wyciąże, Raba Dopczyce, Nadwiślanka Nowe Brzesko, Champions Brzesko, Płomień Jerzmanowice,  ABC Futbolu Bochnia.

W rozgrywkach grupowych zawodnicy z Bochni zajęli drugie miejsce odnosząc dwa zwycięstwa, jeden remis oraz doznając jednej porażki. W półfinale drużyna z Bochni zagrała z Unią Tarnów. Mecz był bardzo wyrównany. Ostatecznie spotkanie zakończyło się zwycięstwem Unii Tarnów 1:0. Zawodnicy z ABC Futbolu przystąpili do meczu o III miejsce z Dalinem Myślenice po 5 minutowej przerwie. Mecz ostatecznie zakończyli zwycięstwem 1:0.