R e k l a m a

Brzeska „Jedynka” z profesjonalnym nagłośnieniem za prawie 20 tys. zł

-

We wtorek w Szkole Podstawowej nr 1 w Brzesku odbyło się spotkanie, podczas którego burmistrz Brzeska Tomasz Latocha oraz dyrektor WEKiS Urszula Białka przekazali dyrektorowi „Jedynki” Piotrowi Podłęckiemu zakupiony przez Urząd Miejski nowy, wysokiej jakości sprzęt nagłaśniający, który będzie przydatny podczas szkolnych uroczystości i innych wydarzeń wymagających profesjonalnej obsługi technicznej.

Nagłośnienie służyć ma także mieszczącej się w tym samym budynku Szkole Muzycznej I stopnia, dlatego w spotkaniu uczestniczyła również dyrektor tej placówki Ilona Latocha-Dylewska.

Zakupiony sprzęt kosztował blisko 20 tys. zł, a w jego skład wchodzą mikser analogowy i dwie kolumny aktywne firmy Yamaha oraz dwa mikrofony bezprzewodowe marki Shure. Do 20-kanałowej konsoli mikserskiej można podłączyć jednocześnie 16 mikrofonów, co pozwala profesjonalnie nagłośnić nawet monumentalne widowiska.

Zestaw jest kompatybilny z wszystkimi możliwymi urządzeniami stosowanymi obecnie przy organizacji wydarzeń kulturalnych. Głośniki charakteryzują się wysoką mocą i zapewniają brzmienie o wysokiej rozdzielczości.

Shure to marka ceniona na całym świecie, chętnie wykorzystywana przez profesjonalne agencje artystyczne i koncertowe. Całość to gwarancja komfortu, który odczuwać będą użytkownicy tego sprzętu.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia