R e k l a m a

Nowi pełnomocnicy powiatowi PiS w Brzesku i Proszowicach

-

Zmiany w Prawie i Sprawiedliwości w okręgu 34 (Bochnia-Brzesko-Proszowice-Wieliczka). Zarządzająca od lipca zeszłego roku strukturami partyjnymi w tym regionie posłanka Józefa Szczurek-Żelazko wymieniła szefów struktur powiatowych w Brzesku oraz Proszowicach.

Decyzją z wczoraj (17 stycznia) Józefa Szczurek-Żelazko powołała na szefa PiS w powiecie brzeskim Adama Kwaśniaka (radny Rady Miasta Brzesko), który zastąpił poprzednio sprawującego tę funkcję Sławomira Patera. Natomiast w powiecie proszowickim nowym szefem został Józef Gawron (od 2021 roku wicemarszałek województwa małopolskiego) – zastąpił na tej funkcji Stanisława Mierzwę.

Posłanka Józefa Szczurek-Żelazko jest szefową struktur partyjnych w okręgu nr 34 od lipca 2022 roku (czytaj TUTAJ). – Ciężko pracuję i staram się konsolidować nasze struktury, bo czekają nas ważne zadania. Tak pojmuję swoją rolę – wyjaśniała w opublikowanym 2 tygodnie temu wywiadzie dla STARnowa.TV. – Jest dużo zrobienia – po okresie pandemii, takiego lekkiego zastoju, na pewno nasze struktury wymagają dużej dynamiki, trochę zmian. (…) Potrzebna była nowa krew, nowe impulsy – dodała.

Przy okazji odniosła się wtedy również do wypowiedzi senatora Włodzimierza Bernackiego, który po jej powołaniu skomentował, że „pełnomocnicy w całej Polsce zostali powołani tylko na 3 miesiące”, a „po tych trzech miesiącach będzie „sprawdzam” ze strony Nowogrodzkiej” (czytaj TUTAJ): – Powołanie, które otrzymałam w lipcu od prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego było bezterminowe. I wszyscy o tym wiedzieli – podkreśliła.

Józefa Szczurek-Żelazko w wywiadzie dla STARnowa.TV zadeklarowała również: – Chciałabym dać szansę osobom, które do tej pory będąc członkami PiS-u, sympatykami, identyfikującymi się z naszymi ideałami, nie mieli szansy na działanie. Jestem otwarta na wszystkich, chcemy aby cały nasz elektorat bardzo mocno zaczął pracować, bo jesienią wybory, które chcemy wygrać i wierzę w to, że wygramy.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia