R e k l a m a

Gospel w Kopalni. W piątek niezwykły Koncert z okazji Dnia Babci i Dziadka – BILETY

-

Kopalnia Soli Bochnia sp. o.o. , Stowarzyszenie Gospel nad Rabą , serdecznie zapraszają na uroczysty koncert oraz wspólne kolędowanie z okazji Dnia Babci i Dziadka z udziałem chóru Raba Gospel Choir, z towarzyszeniem chóru dziecięcego.

Koncert odbędzie się w piątek 20 stycznia 2023 r. w podziemiach bocheńskiej kopalni,
w kaplicy św. Kingi o godzinie 17.00.

Chór Raba Gospel Chor działa na terenie Powiatu Bocheńskiego od dwóch lat. Towarzyszący mu chór dziecięcy powstały specjalnie na okazję koncertów kolędowych.

Chóry wystąpią pod dyrekcją Beaty Stasiak – charyzmatycznej instruktorki śpiewu, założycielki i dyrygentki jednego z najstarszych polskich chórów Gospel oraz Anny Madej znanej m.in. z prowadzenia własnego zespołu „Play&Pray” i szkółki TGD w Krakowie.

Chór wykona kolędy i nietradycyjne gospelowe piosenki świąteczne. Koncert odbędzie się w piątek 20 stycznia o 17:00 w Kopalni Soli w Bochni.


Zjazd do kopalni szybem Campi rozpocznie się od godziny 16.00. Bilety w cenie 20 zł / 1 os dorosłą , 10 zł / 1 dziecko, do nabycia w kasie kopalni: ul. Campi 15, 32- 700 Bochnia lub on–line: https://kopalnia-bochnia.pl/ebilety/

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Starosta Bocheński Adam Korta.

Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia