R e k l a m a

Aukcje WOŚP: Tekturowe mandoliny od Werner Kenkel z autografami Kwiatu Jabłoni! – ZDJĘCIA

-

Z okazji 31 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy firma Werner Kenkel przygotowała niespodziankę: na charytatywne aukcje WOŚP trafiły cztery zaprojektowane i wyprodukowane przez nią kartonowe mandoliny. Na „instrumentach” swoje autografy złożyli Kasia Sienkiewicz i Jacek Sienkiewicz – trzon zespołu muzycznego „Kwiat Jabłoni”, który w ostatnich latach święci sukcesy w radiu, Internecie i na scenie. Dodatkowo w tekturowych futerałach oprócz mandolin znalazły się płyty zespołu, również z podpisami Muzyków. 

„Gramy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z Zespołem Kwiat Jabłoni
Jeśli Wielka Orkiestra to wspaniałe granie!
Jeśli wspaniałe granie to Kwiat Jabłoni!
Jeśli Kwiat Jabłoni to mandoliny!”

Zapraszamy do wspólnego grania i licytowania!

AUKCJA 1 – https://bit.ly/40513lr
AUKCJA 2 – https://bit.ly/406C9lz
AUKCJA 3 – https://bit.ly/3HgjsmK

Powyższe trzy egzemplarze wystawiają na aukcji WOŚP sztaby z Leszna oraz Bochni. Czwarty egzemplarz zostanie wylicytowany bezpośrednio podczas aukcji zorganizowanej przez sztab Orkiestry we Włoszakowicach w dniu Finału.


Grupa Werner Kenkel to polska, rodzinna firma z 43-letnim doświadczeniem w produkcji opakowań tekturowych. Obecnie w trzech zakładach produkcyjnych w Wielkopolsce oraz małopolskiej Bochni zatrudnia 1,7 tys. osób. Produkowane są w nich: tektura falista, opakowania oraz ekspozytory tekturowe (standy) z nadrukiem fleksograficznym, offsetowym i cyfrowym. Produkty marki Werner Kenkel trafiają do ponad 1 000 klientów na terenie całej Europy.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc