R e k l a m a

Piłka ręczna. Szkoleniowiec MOSiR-u trenerem reprezentacji Polski K2004

-

Marcin Bożek, szkoleniowiec Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni, został powołany na stanowisko trenera głównego młodzieżowej reprezentacji Polski K2004.

Marcin Bożek jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. W 2006 roku uzyskał uprawnienia do licencji trenerskiej kategorii III EHF Rinck Convention. Posiada wieloletnie doświadczenie szkoleniowe na wszystkich poziomach piłki ręcznej – młodzieżowym włącznie.

Przez ostatni rok pełnił rolę asystenta reprezentacji kadry narodowej juniorek. Jego zadaniem będzie przygotowanie zespołu do zbliżających się Women’s 19 EHF CHAMPIONSHIPS 2023, które odbędą się w Kosowie w dniach 8-16 lipca 2023 r.

Gratulujemy naszemu trenerowi, który od lat współpracuje z bocheńskim klubem. Powodzenia wobec nowych wyzwań! – mówi Dorota Błoniarczyk, zastępca dyrektora MOSiR Bochnia.

Czeka mnie trudne zadanie, gdyż w tak krótkim czasie muszę przygotować zespół do ważnej imprezy. Decydując się na to wyzwanie miałem świadomość napotykanych trudności, ale postanowiłem podjąć ryzyko, gdyż tylko wtedy można się rozwijać i „chwycić byka za rogi”. Mam nadzieję, że sprostam temu zadaniu, a w lipcu będę mógł powiedzieć, że zrobiłem wszystko, aby osiągnąć założony cel – mówi Marcin Bożek.

Na stronie www.mosir.bochnia.pl można znaleźć kilka najważniejszych informacji na temat jego kariery trenerskiej Marcina Bożka.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc