R e k l a m a

Bochnia. Od poniedziałku basen ponownie otwarty

-

– 13 lutego otwieramy bocheńską pływalnię po zakończonej przerwie technologicznej – poinformował w piątek późnym wieczorem dyrektor Krytej Pływalni w Bochni. Obiekt był nieczynny blisko 2 miesiące.

– Pierwsze wyniki badań wody dotarły do nas dziś po godzinie 13, mamy je już skonsultowane z bocheńską stacją sanitarno-epidemiologiczną. Wszystkie podstawowe parametry wody są w normie tak więc już oficjalnie możemy podać datę ponownego otwarcia naszej pływalni po przerwie technologicznej: ruszamy w poniedziałek 13 lutego od godz. 6.30 przekazano w komunikacie.

Ważne informacje przed ponownym otwarciem pływalni:

✅ termin ważności kart magnetycznych / karnetów zostanie automatycznie wydłużony
✅ w nowym roku ceny biletów normalnych / ulgowych / rodzinnych wrosną średnio o 2 zł ,
wszystkie zmiany w cenniku wkrótce na stronie WWW pływalni
✅ pływalnia będzie działała od poniedziałku do piątku w godz. 6.30 – 21.30,
w soboty w godz. 6.30 – 13.30, w niedziele w godz. 10.30 – 17.30

Bocheńska pływalnia pozostawała nieczynna od 17 grudnia, czyli przez blisko 2 miesiące. Podstawowy problem obiektu, a więc horrendalnie wysokie po jesiennych podwyżkach koszty ciepła, nadal nie został rozwiązany. Burmistrz Stefan Kolawiński podczas styczniowej sesji uprzedził radnych, że „w którymś momencie roku będą niezbędne przesunięcia dotyczące zabezpieczenia środków na basen„. Czytaj tutaj: Na sesji o pływalni w Bochni. Burmistrz: „Trzy najgorsze miesiące są przed nami”

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia