R e k l a m a

„Czas wdzięczności” w „Piątce” – ZDJĘCIA

-

W środę w Publicznej Szkole Podstawowej nr 5 w Bochni zorganizowano wieczornicę pt. „Czas wdzięczności”. To kontynuacja imprezy corocznie odbywającej się w Gimnazjum nr 1 w Bochni, poświęconej rodzicom i absolwentom gimnazjum.

Pomysłodawczynią wydarzenia jest nauczycielka Bogumiła Sroka-Barbach, która przeniosła ten projekt do PSP nr 5, gdzie obecnie pracuje. Uroczystość zyskała szerszy wymiar, bo oprócz wyróżniających się w nauce absolwentów (8 klasy) zaproszeni zostali rodzice udzielający się społecznie na rzecz szkoły.

Wyróżnienia otrzymali: Szymon Zięba, Agata Rogoda, Wiktoria Joniec i Anna Klimek z klasy 8a oraz Jacek Cefal, Oliwier Kłósek, Olga Łącka, Anna Ptak, Weronika Wojas i Zofia Złomańczuk z klasy 8b. Podziękowania otrzymało również 20 rodziców uczniów pracujących aktywnie na rzecz szkoły.

Przygotowany przez Bogumiłę Srokę-Barbach i Ryszarda Palczyńskiego (oprawa muzyczna) program słowno-muzyczny oparty był na poezji znanych wieszczów: K. I. Gałczyńskiego, L. Staffa, P. Bosmansa.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc