R e k l a m a

Bochnia. Chór na rozgrzewkę śpiewał sobie w restauracji – WIDEO

-

Do mediów społecznościowych trafiły filmiki, na których zarejestrowana została „rozśpiewka” chóru męskiego Cantores Sancti Nicolai przed niedzielnym koncertem z okazji 770. rocznicy lokacji Bochni.

Bocheńscy chórzyści rozgrzewali się w restauracji Salina, a wideo ujmuje naturalnością – artyści wyluzowani, z uśmiechami na twarzach, wyraźnie bawią się swoim wykonaniem, w tle słychać lekki gwar, a także przekładane sztućce i talerze. Między chórzystami uwija się dyrygująca nimi, rozpromieniona Justyna Hanusiak. Wszystko to wygląda trochę tak, jakby zgrana ekipa wpadła do lokalu i postanowiła zrobić małe show (choć tak naprawdę była to rozśpiewka przed poważnym koncertem).

Sympatyczne wideo z fragmentem coveru „Stand by me” ma już ponad 5,5 tysiąca wyświetleń:

Dwa dni później do internetu trafił też materiał, który zarejestrowali sami chórzyści. Wideo zostało umieszczone na instagramowym profilu chóru:


Chór Męski Cantores Sancti Nicolai został założony na początku 2017 roku przez ks. Stanisława Adamczyka, założyciela i dyrygenta Chłopięcego Chóru Pueri Cantores Sancti Nicolai, działającego w Bochni od 1987 roku. 

Członkami Chóru Męskiego są absolwenci Chłopięcego Chóru, dla których możliwość wykonywania muzyki chóralnej wciąż jest ogromną pasją. 

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

luty, 2024