Bochnia w TVP Sport. Dziś BSF podejmuje Mistrza Polski

-

W poniedziałek wieczorem w hali widowiskowo-sportowej w Bochni „Mecz Kolejki” FOGO Futsal Ekstraklasy: miejscowy BSF ABJ podejmować będzie aktualnego mistrza Polski – Piasta Gliwice. Początek meczu o godz. 18:15, spotkanie będzie transmitowane na żywo w TVP SPORT.

Dotychczasowych starć z Piastem Gliwice zespół z Bochni nie może wspominać dobrze, bo za każdym razem wysoko przegrywał. W rundzie jesiennej gliwiczanie wygrali z BSF 7:0, a trzy tygodnie temu w 1/8 Pucharu Polski 5:0. Z pewnością jednak na własnym terenie i przed bocheńską publicznością gospodarze tanio skóry nie oddadzą, a kto wie, może pokuszą o sprawienie niespodzianki?

Rozgrywki ekstraklasy wracają po dwutygodniowej przerwie, podczas której odbywały się mecze reprezentacyjne. W swoich narodowych barwach wystąpili m.in. „nasi” Kostarykanie – Minor Cabalceta oraz Milinton Tijerino. Podróż na drugą półkulę i z powrotem oraz dwa intensywne towarzyskie starcia z Argentyną z pewnością były męczące, ale przy okazji zawodnicy mogli w ojczyźnie „naładować baterie” i należy wierzyć, że w dzisiejszym meczu zagrają na najwyższym poziomie.

Spotkanie BSF ABJ Powiat Bochnia z Piastem Gliwice będzie transmitowane na antenie TVP Sport. Zespoły rozegrają zawody na specjalnej macie, rywalizacja filmowana będzie z kilku kamer, które tradycyjnie „zaglądać” będą także na wypełnione kibicami trybuny.

Początek meczu o godz. 18:15. Bilety w cenie 10 zł do kupienia TUTAJ.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

marzec, 2023