🔸 KONKURS! METAMORFOZA W CIEMNO Z HOLISTIC!

Wygraj wiosenną rewolucję i zobacz się w nowej odsłonie!

Salon Urody HOLISTIC zaprasza do wzięcia udziału w akcji ”Metamorfoza w ciemno z HOLISTIC”! Już od 13 do 31 marca możecie zgłaszać się do konkursu poprzez wypełnienie ankiety zgłoszeniowej na recepcji w Salonie Urody HOLISTIC. Główną nagrodą konkursu jest bon na metamorfozę w ciemno w Salonie Urody HOLISTIC. Zwyciężczyni zostanie wyłoniona drogą losowania na naszych mediach społecznościowych!

Jeśli już od dłuższego czasu chciałabyś coś zmienić w swoim wyglądzie i nie brakuje Ci odwagi by oddać się w ciemno naszym stylistom to ta akcja jest DLA CIEBIE! 

Po losowaniu w naszych mediach społecznościowych skontaktujemy się ze zwyciężczynią i umówimy się na konsultację na której styliści będą mogli określić typ urody i zabiegi idealne dla klientki (w trakcie spotkania zostaną omówione działania niepożądane przez klientkę i określenie granic metamorfozy). Konsultacja zakończona zostanie umówieniem terminu metamorfozy i tym samym finału akcji promocyjnej. 

Usługa konkursowa zostanie wykonana w indywidualnie ustalonym terminie ze zwyciężczynią. Zgłaszając się na metamorfozę klientka wyraża zgodę na działania niezbędne do przeprowadzenia metamorfozy tj. skrócenie włosów, przefarbowanie. Metamorfoza zostanie wykonana z poszanowaniem granic ustalonych z klientką w trakcie konsultacji i nie zostaną one naruszone. Zgłoszenie na metamorfozę jest równoznaczne ze zgodą na wykorzystanie wizerunku do celów promocyjnych Salonu Urody HOLISTIC. 

Nie czekaj i zgłoś się już teraz do METAMORFOZY W CIEMNO Z HOLISTIC!


Możecie zgłaszać się do konkursu poprzez wypełnienie ankiety zgłoszeniowej na recepcji w Salonie Urody HOLISTIC, do 31 marca.

Najnowsze materiały Partnerów