R e k l a m a

Piłka nożna. Wracają zmagania ligowe – w sobotę BKS gra u siebie

-

W sobotę 18 marca wznowione zostaną rozgrywki V ligi w grupie małopolskiej – wschód. Bocheński podejmie w tym dniu drużynę Orkana Szczyrzyc.

Bocheński po dobrej jesieni zajmuje pozycję wicelidera V ligi. Zawodnicy solidnie przepracowali okres przygotowawczy, w którym rozegrali 9 gier kontrolnych. Większość z nich piłkarzom BKS udało się wygrać. Teraz dobrą formę muszą potwierdzić w starciu z Orkanem Szczyrzyc.

Drużyna z powiatu limanowskiego zajmuje pozycję w środku tabeli. Orkan z dorobkiem 19 punktów plasuje się na 10. miejscu w grupie wschodniej. Na jesieni spotkanie obu drużyn zakończyło się wyjazdowym zwycięstwem Bocheńskiego, który wygrał na trudnym terenie 2:3. Warto odnotować, że obecny trener BKS, Wojciech Tajduś, w przeszłości pracował w klubie ze Szczyrzyca.

Mecz, który odbędzie się na Stadionie Miejskim im. Władysława Krupy przy Parkowej 3 zaplanowano na sobotę, 18 marca. Początek spotkania o godzinie 14:30. Bilety w cenie 10 zł zakupić będzie można w kasach przed wejściem na stadion. Ponadto każdy z obecnych kibiców otrzyma ulotkę z terminarzem i kadrą na rundę wiosenną. Dzieci do lat 7 wchodzą za darmo.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc