R e k l a m a

We wtorek w Bibliotece wieczór poetycki Kazimierza Musiała

-

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Bochni zaprasza na wieczór poetycki Kazimierza Musiała i promocję jego trzeciego tomiku poezji „Spokojna przystań”, 18 czerwca 2019 r. o godz.18:00 w sali klubu Biblioteki.

Kazimierz Musiał – poeta amator, śpiewa, gra na trąbce i perkusji. Jest członkiem Górniczej Orkiestry Dętej przy Kopalni Soli w Bochni. Cechuje go specyficzne spojrzenie na świat. Jest wnikliwym obserwatorem otaczającej nas rzeczywistości, dostrzega w niej rzeczy, których inni nie zauważają. Będąc na progu jesieni życia, zdecydował się otworzyć przed ludźmi, ukazując swoje wnętrze i rymowanym słowem przekazać swoje spostrzeżenia.

Uważa, że dzień bez napisania przynajmniej jednego wiersza jest dniem straconym. W swoim dorobku ma nagranego audiobooka i dwa tomiki wierszy „Chciałbym Cię zabrać tam”, oraz „Tu jest nasze miejsce”. Trzeci, najnowszy tomik nosi tytuł „Spokojna przystań”.

Swoje wiersze publikuje również w mediach społecznościowych, w kilku grupach poetyckich, gdzie ma wielu stałych czytelników. Jest także współautorem kilku antologii tych grup. Najnowszy tomik zatytułowany „Spokojna przystań” zawiera 92 utwory, napisane z wyczuciem i wrażliwością. Zręcznie uchwycone codzienne sytuacje, realia i fakty, obrazy zabarwione sporą dawką żartu, humoru, a niekiedy ironii.

Wiersze zaskakują trafnymi spostrzeżeniami dotyczącymi ludzkich zachowań i przywar. Wiersze z promowanego tomiku usłyszymy w interpretacji Jerzego Turka, oprawa muzyczna Małgorzata i Radosław Brydniakowie.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy 18 czerwca 2019 r. o godz. 18:00 do Sali klubu Biblioteki, ul. A. Mickiewicz 5., wstęp wolny.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc