R e k l a m a

W weekend Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików na Krytej Pływalni w Bochni

-

W dniach 25.03-26.03.2023r. na bocheńskiej pływalni odbędzie się I runda Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostw Młodzików 12-13 lat. Organizatorem tego wydarzenia jest Małopolski Okręgowy Związek Pływacki wraz z Klubem Sportowym H2O Bochnia oraz Krytą Pływalnią im. Jana Kota w Bochni.

W zawodach wystartują czołowi zawodnicy z Naszego Województwa z najlepszych klubów pływackich. Podczas dwóch dni zmagań na pływalni zawodnicy będą rywalizować zarówno indywidualnie jak i w wyścigach sztafetowych. To kolejna tego typu impreza na Krytej Pływalni im. Jana Kota w Bochni – w listopadzie na bocheńskiej pływalni odbyły się zawody z cyklu Sobota Pływacka, Puchar Wytrzymałości stylowej.

Zawody zostały podzielone na dwa bloki startowe:
Sobota: od godziny 14:00
Niedziela: od godziny 9:00

Wyniki z zawodów, które odbędą się bocheńskiej pływalni będzie można śledzić na żywo pod linkiem:
http://livetiming.pl/contest/727ca641-7904-4702-ba3d-37712e22da95

Podczas Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostw Młodzików na kibiców czekać będzie dodatkowa atrakcja, którą Klub Sportowy H2O Bochnia przygotował razem z głównym sponsorem tego klubu, firmą Volvo Car PGD Kraków – oprócz jazdy testowej samochodami marki Volvo, do wygrania będzie weekendowe użyczenie samochodu wraz z pełnym bakiem lub zbiornikiem elektrycznym.

Wydarzeniu patronuje Bochnianin.pl. Zapraszamy do kibicowania oraz śledzenia zmagań zawodników!

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia