Bochnia. Uwaga, utrudnienia! Od wtorku ruszają kolejne prace przy dworcu PKP – WIDEO

-

Urząd Miasta poinformował o planowanym rozpoczęciu przebudowy ulicy Poniatowskiego wraz z przyległymi parkingami. Od najbliższego wtorku (11 kwietnia) należy spodziewać się w tym rejonie sporych utrudnień i wyłączenia z użytkowania dużej części miejsc parkingowych.

Budowa węzła przesiadkowego rozpoczęła się od rozbiórki nieużytkowanego budynku obok Krytej Pływalni im. Jana Kota. Teraz, po uzyskaniu wszystkich uzgodnień i decyzji, rozpoczyna się kolejny etap realizacji zadania, który będzie niósł ze sobą utrudnienia dla kierowców i innych użytkowników terenu w pobliżu dworca kolejowego w Bochni przez cały okres budowy.

We wtorek, 11 kwietnia w godzinach porannych planowane jest wprowadzenie tymczasowej organizacji ruchu.

Na sam początek prac zaplanowano wyłączenie z użytku największego parkingu zlokalizowanego bezpośrednio przy ekranach akustycznych wzdłuż terenów PKP. – Uprzejmie prosimy o niepozostawianie pojazdów na tym parkingu od dnia 11 kwietnia do czasu zakończenia prac – apeluje urząd miasta.

– O wszelkich dalszych zmianach w organizacji ruchu, jak i utrudnieniach będziemy informować na bieżąco. Liczymy na wyrozumiałość użytkowników tego terenu. Z uwagi na duży zakres prac przewidujemy, że roboty potrwają do jesieni bieżącego roku informuje magistrat.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

czerwiec, 2023