R e k l a m a

Kazimierz Musiał promował w Bibliotece swój nowy tomik poezji – ZDJĘCIA

-

We wtorek w bocheńskiej bibliotece odbył się wieczór poetycki Kazimierza Musiała, stanowiący promocję jego trzeciego tomiku poezji „Spokojna przystań”.

Kazimierz Musiał – poeta amator, śpiewa, gra na trąbce i perkusji. Jest członkiem Górniczej Orkiestry Dętej przy Kopalni Soli w Bochni. Cechuje go specyficzne spojrzenie na świat. Jest wnikliwym obserwatorem otaczającej nas rzeczywistości, dostrzega w niej rzeczy, których inni nie zauważają. Będąc na progu jesieni życia, zdecydował się otworzyć przed ludźmi, ukazując swoje wnętrze i rymowanym słowem przekazać swoje spostrzeżenia.

Uważa, że dzień bez napisania przynajmniej jednego wiersza jest dniem straconym. W swoim dorobku ma nagranego audiobooka i dwa tomiki wierszy „Chciałbym Cię zabrać tam”, oraz „Tu jest nasze miejsce”. Trzeci, najnowszy tomik nosi tytuł „Spokojna przystań”.

Swoje wiersze publikuje również w mediach społecznościowych, w kilku grupach poetyckich, gdzie ma wielu stałych czytelników. Jest także współautorem kilku antologii tych grup. Najnowszy tomik zatytułowany „Spokojna przystań” zawiera 92 utwory, napisane z wyczuciem i wrażliwością. Zręcznie uchwycone codzienne sytuacje, realia i fakty, obrazy zabarwione sporą dawką żartu, humoru, a niekiedy ironii.

Podczas wtorkowego spotkania o oprawę muzyczną zadbali Małgorzata i Radosław Brydniakowie.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia