Około 600 młodych karateków będzie rywalizować w sobotę w Brzesku

-

Turniej odbędzie się 15 kwietnia 2023 roku (sobota) o godzinie 10:00 w Brzesku, przy ulicy Piastowskiej 2. Organizatorami są członkowie Qi Karate Klub, a patronat nad wydarzeniem sprawuje Polski Związek Karate Tradycyjnego oraz Burmistrz Miasta Brzesko – Tomasz Latocha.

Qi Karate Cup to wydarzenie finansowane wspólnie przez Qi Karate Klub, lokalnych sponsorów, urząd marszałkowski w Małopolsce oraz urząd miejski w Brzesku.

Planuje się, że w turnieju weźmie udział około 600 zawodników (dzieci, młodzież i dorośli) z całej Polski. W wieku od 5 roku życia, uczestnicy będą mieli okazję rywalizować w konkurencjach karate tradycyjnego. – Przyciągnięcie dzieci już w tak młodym wieku to doskonała okazja do rozwijania zdolności i umiejętności, które są bardzo cenne w ich życiu – podkreślają organizatorzy.

Zwycięzcy Qi Karate Cup zostaną nagrodzeni wspaniałymi nagrodami rzeczowymi, natomiast dla starszych kategorii wiekowych przewidziano nagrody finansowe. Turniej Qi Karate Cup jest jednym z największych wydarzeń karate tradycyjnego w Polsce, a jego rangę podkreśla patronat Polskiego Związku Karate Tradycyjnego oraz Burmistrza Miasta Brzesko – Tomasz Latocha.

Na turniej „Qi Karate Cup” zjadą najlepsi zawodnicy kadry narodowej, którzy będą rywalizować w swoich kategoriach wiekowych. To niezwykle ważne wydarzenie dla karate tradycyjnego w Polsce, ponieważ pozwala ono na pokazanie umiejętności i talentów zawodników na arenie ogólnopolskiej. Dodatkowo, obecność reprezentantów kadry narodowej zapewni jeszcze większy poziom sportowy i emocje dla publiczności.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

czerwiec, 2023