R e k l a m a

W sobotę BKS podejmie Dunajec Nowy Sącz

-

Już w sobotę czeka nas mecz 20. kolejki piłkarskiej V ligi. Przy Parkowej drużyna BKS Bochnia podejmie ekipę Dunajca Nowy Sącz.

Po dwutygodniowej przerwie wracamy do rozgrywek piłkarskich. W poprzedni weekend, kiedy to Bocheński miał zmierzyć się z liderem – Watrą Białka Tatrzańska, cała kolejka gier została odwołana przez niekorzystne warunki atmosferyczne. Tym razem nic nie powinno już stanąć na przeszkodzie w rozegraniu meczów.

Bocheński na własnej murawie podejmie ekipę Dunajca Nowy Sącz. Zespół BKS prowadzony przez Wojciecha Tajdusia notuje dobry początek rundy, zdobywając 7 punktów w trzech rozegranych spotkaniach.

Rywalem Ekipy z Solnego Grodu będzie drużyna Dunajca Nowy Sącz. Dunajec na ten moment z 24 punktami zajmuje 8. miejsce w lidze. Oba zespoły miały już okazję mierzyć się w tym sezonie. W meczu odbywającym się na sądecczyźnie Bocheński zwyciężył 0:2.

Mecz odbędzie się w sobotę 15 kwietnia na stadionie przy Parkowej 3 w Bochni. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 10:00. Bilety w cenie 10 zł zakupić będzie można w kasach przed wejściem na stadion, cena biletów dla kobiet wynosi 5 zł. Dzieci do lat 7 wchodzą za darmo.

W przerwie meczu odbędzie się losowanie gadżetów przygotowanych przez partnera klubu – firmę Profitect (producent wiązek elektrycznych i wykonawca instalacji przemysłowych HVAC/R).

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia