R e k l a m a

Charytatywny koncert w brzeskim MOK-u

-

W piątek 5 maja w sali audytoryjnej Miejskiego Ośrodka Kultury w Brzesku odbędzie się charytatywny koncert na dalszą rehabilitację pochodzącego z Brzeska Marcina Sumary.

Marcin ma 37 lat. Zmaga się z porażeniem czterokończynowym po udarze krwotocznym, którego doznał dwa lata temu. Marcin nie poddał się i od tego czasu nieprzerwanie walczy, aby powrócić do normalności.

Mój organizm wiele zniósł. Zapalenia płuc, Covid zaraz po wylewie, bakterię oddziałową, respirator, brak ruchu, żywienie za pomocą PEG-a, tracheotomię i wiele innych. Jestem silny, czasem czuję się jak wojownik. Miewam gorsze dni jak każdy. Obecnie jem sam, oddycham samodzielnie, ruszam się, zaczynam mówić. Czuję się dobrze, choć wcześniej nie dawano mi na to żadnych szans. Niestety, rehabilitacja to kosmiczne koszty, nawet, gdy jest mi niezbędna – napisał Marcin w liście opublikowanym na stronie zbiórki utworzonej przez jego najbliższych (www.siepomaga.pl/marcin-sumara).

Koncert rozpocznie się o godz. 18:00. Wystąpią wokaliści z Dębińskiego Centrum Kultury. W trakcie koncertu będą odbywały się licytacje. Dostępna będzie również specjalna skarbonka.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc na sali darmowe wejściówki będą dostępne do odbioru na portierni RCKB.

Na wydarzenie zaprasza MOK w Brzesku razem z Urzędem Miejskim w Brzesku oraz Dębińskim Centrum Kultury. Patronat nad wydarzeniem objął burmistrz Brzeska Tomasz Latocha.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc