R e k l a m a

Makulatura na misje. Kolejna zbiórka w sobotę 6 maja przy kościele św. Pawła

-

Stowarzyszenie Rodzin Katolickich DT przy parafii św. Pawła Apostoła w Bochni informuje, że rozpocznie się dziesiąty rok akcji „Makulatura na misje”, a pierwsza zbiórka odbędzie się w sobotę 6 maja przy kościele św. Pawła Apostoła w Bochni. Kontener na makulaturę będzie ustawiony w godz. 7:00-16:00.

Przekazując makulaturę, pomagamy wykończyć i wyposażyć w niezbędny sprzęt przedszkole i szkołę w powstającym Centrum Dziecka w bardzo biednej dzielnicy Cariere w Yaounde stolicy Kamerunu. Najpilniejszą pracą, jak donosi s. Kolbena koordynatorka budowy Centrum Dziecka, jest dokończenie muru oporowego, który zabezpiecza budynek szkoły przed zalewaniem go błotem w porze deszczowej. Problemy finansowe sprawiają, że prace posuwają się bardzo powoli. Dlatego zapraszamy, wszystkich ludzi dobrej woli i o wrażliwym sercu do przyniesienia zużytego papieru, kartonu – poinformowała Maria Ślusarz ze Stowarzyszenia Rodzin Katolickich DT przy parafii św. Pawła Apostoła w Bochni.

Istnieje też możliwość wcześniejszego dostarczenia makulatury do bazy firmy recyklingowej EKOMBUD, znajdującej się przy ul. Krzyżanowickiej 68 od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 14:00. Kartkę z potwierdzeniem oddania makulatury można przekazać do kancelarii parafialnej przy parafii św. Pawła Ap. lub organizatorom akcji „Makulatura na misje” w dniu zbiórki.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia