R e k l a m a

Koalicja Obywatelska: 15 maja w Bochni spotkanie w ramach akcji „Tu jest Przyszłość”

-

15 maja (poniedziałek) do Małopolski zjadą parlamentarzyści Koalicji Obywatelskiej z akcją „Tu Jest Przyszłość”. Spotkają się z mieszkańcami we wszystkich powiatach Małopolski – pojawią się również w powiecie bocheńskim.

Na ten dzień zaplanowano szereg spotkań tematycznych poświęconych m.in. sprawom ochrony zdrowia, oświaty i samorządu. Nasz powiat odwiedzą m.in. posłanka na Sejm RP Kamila Gasiuk-Pihowicz i poseł na Sejm
RP Krzysztof Truskolaski.

Kulminacyjnym punktem wizyty parlamentarzystów będzie otwarte spotkanie z mieszkańcami Bochni i powiatu, zaplanowane na 15 maja o godz. 17.00 w sali konferencyjnej przy Placu Gazaris 6A w Bochni (K&W Restauracja Sąsiedzka).

Akcja „Tu Jest Przyszłość” to inicjatywa, w ramach której parlamentarzyści spotykają się z mieszkańcami różnych miejscowości, by poznać ich problemy. Odbywa się w całej Polsce, w każdym województwie i w każdym powiecie! Małopolska jest kolejną odsłoną tej akcji.

Bezpośredni kontakt z wyborcami to jest to, co odróżnia nas od PiS. Nie boimy się trudnych pytań i prawdziwych mieszkańców na spotkaniach. Możecie przekonać się sami – czekamy na Was! – dodaje Krzysztof Nowak, przewodniczący Platformy Obywatelskiej RP w powiecie bocheńskim.


Członkowie bocheńskiej PO nagrali specjalny spot, w którym zachęcają mieszkańców do aktywnego udziału w akcji „Tu Jest Przyszłość”:

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia