R e k l a m a

Szachiści zakończyli sezon. Rozdano medale i puchary

-

We wtorek 18 czerwca już po raz ostatni w tym sezonie Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 w Bochni gościła w swoich murach młodych bocheńskich szachistów, którzy tym razem spotkali się na uroczystym podsumowaniu wyników sezonu 2018/2019.

Najlepsi zawodnicy w kategoriach indywidualnych zostali udekorowani medalami oraz pamiątkowymi dyplomami, a najlepsze szkoły oraz zwycięzcy w klasyfikacji generalnej otrzymali puchary oraz pamiątkowe dyplomy.

Dyplomy, medale i puchary wręczały: wicedyrektor PSP Nr 5 Ewa Gardziel oraz dyrektor MOSiR Bochnia Sabina Bajda. W ceremonii wręczenia brał udział dyrektor PSP Nr 5 w Bochni Jerzy Sumara.

Klasyfikację końcową sezonu 2018/2019 można zobaczyć TUTAJ.

Dziękuję wszystkim uczestnikom rozgrywek Bocheńskiej Międzyszkolnej Ligi Szachowej za zaangażowanie i czynny udział oraz życzę sukcesów w kolejnej edycji „zmagań szachowych” – mówi Sabina Bajda, dyrektor MOSiR Bochnia. – Mam nadzieję, że po okresie wakacyjnym wrócicie do nas pełni sił i zapału, gotowi na kolejny sezon szachowych zmagań. Na słowa podziękowania zasługują również nauczyciele, którzy pielęgnują zamiłowanie do tej pięknej dyscypliny sportu oraz towarzyszą swoim podopiecznym podczas rozgrywek. Cieszy mnie bardzo, że nasze comiesięczne rozgrywki cieszą się niezmiennie dużym zainteresowaniem wśród dzieci i młodzieży szkolnej, a do grona graczy dołączają wciąż nowi uczniowie – dodaje.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc