„Tu Jest Przyszłość” także w Brzesku i Niepołomicach

-

15 maja (poniedziałek) do Małopolski zjadą parlamentarzyści Koalicji Obywatelskiej z akcją „Tu Jest Przyszłość”. Otwarte spotkania z mieszkańcami organizowane są we wszystkich powiatach Małopolski – także w Brzesku i Niepołomicach.

– W ramach akcji organizujemy spotkania otwarte, prawdziwe i szczere, nie reżyserowane, to nas odróżnia od naszej konkurencji politycznej. Każdy będzie mógł zadać pytanie, każdy będzie mógł na te spotkanie wejść. Serdecznie zapraszam! – zachęca Łukasz Pasierb, przewodniczący Platformy Obywatelskiej RP w powiecie brzeskim.

Spotkanie w Brzesku odbędzie się w Auli w budynku Cechu Rzemieślników oraz Małych i Średnich Przedsiębiorców w Brzesku (ul. Ogrodowa 3), a gośćmi będą posłanki Małgorzata Kidawa – Błońska i Anna Wojciechowska oraz posłowie Marek Krząkała i Bartosz Arłukowicz. Początek o godz. 17:30.

Podobne otwarte spotkanie odbędzie się równolegle w Niepołomicach (Małopolskie Centrum Dźwięku i Słowa, godz. 18:00). Tam gośćmi mają być Jerzy Borowczak, Joanna Fabisiak, Krystyna Szumilas.


Zobacz też: W poniedziałek „Tu Jest Przyszłość”. Którzy parlamentarzyści przyjadą do Bochni?

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

czerwiec, 2023