R e k l a m a

„Tu Jest Przyszłość”. Do Bochni przyjechali parlamentarzyści Koalicji Obywatelskiej – ZDJĘCIA, WIDEO

-

– Przed nami w najbliższych miesiącach jedno z najważniejszych zadań, przed którymi stajemy od kiedy jesteśmy w polityce: zadanie odsunięcia od władzy ludzi, którzy zepchnęli Polskę w bagno autorytaryzmu i zadanie odbudowania Polski po ośmiu latach destrukcji właściwie w każdym obszarze – powiedziała podczas dzisiejszego briefingu prasowego w Bochni Kamila Gasiuk-Pihowicz, posłanka Koalicji Obywatelskiej.

Tego dnia parlamentarzyści KO spotykali się w wielu małopolskich miastach i miasteczkach z ich mieszkańcami w ramach akcji „Tu Jest Przyszłość”. W Bochni takie otwarte spotkanie zorganizowano o godz. 17:00 w restauracji „Sąsiedzka” – uczestniczyło w nim ponad pół setki osób. Gośćmi byli – obok wspomnianej już posłanki Gasiuk-Pihowicz – senator Alicja Chybicka, posłanka Elżbieta Gapińska oraz poseł Krzysztof Truskolaski.

Parlamentarzyści przyjechali do Bochni już przed południem, by odbyć serię spotkań tematycznych poświęconych m.in. sprawom ochrony zdrowia, oświaty i samorządu.

Na briefingu poprzedzającym spotkanie z mieszkańcami, posłanka Kamila Gasiuk-Pihowicz stwierdziła m.in.:

– Wszyscy mamy świadomość, że przed nami w najbliższych miesiącach jedno z najważniejszych zadań, przed którymi stajemy od kiedy jesteśmy w polityce: zadanie odsunięcia od władzy ludzi, którzy zepchnęli Polskę w bagno autorytaryzmu i zadanie odbudowania Polski po ośmiu latach destrukcji właściwie w każdym obszarze – od edukacji, przez relacje z Unią Europejską, opiekę zdrowotną, czy kwestie praworządności. I mamy pełna świadomość tego, że żeby to zrobić musimy powiedzieć Polakom jaką mamy wizję, jakiej Polski chcemy, jak tę Polskę chcemy odbudować, bo będziemy musieli do tego przystąpić od razu po wygranych wyborach i dlatego dzisiaj jesteśmy w Bochni, dlatego dzisiaj posłowie Koalicji Obywatelskiej są w dziesiątkach innych miast w całym województwie małopolskim, dlatego gramy w jednej drużynie. Wiemy, że determinacja, nasza siła, skoncentrowanie na celu, już za sześć miesięcy mogą przynieść rezultat Polski demokratycznej, uśmiechniętej i europejskiej podkreśliła K. Gasiuk-Pihowicz.

Podczas spotkania z mieszkańcami parlamentarzyści odpowiadali na liczne pytania – dotyczące nie tylko kwestii oświaty, ochrony zdrowia i samorządu, ale także np. ekonomii i praworządności.


PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc