R e k l a m a

Brzesko. Do porodu w eskorcie policji

-

Policjanci z Brzeska oraz Komisariatu Autostradowego Policji w Krakowie eskortowali samochód, w którym jechała rodząca kobieta. Funkcjonariusze na sygnałach pilotowali samochód aż do szpitala w Krakowie. Dzięki temu kobieta bezpiecznie trafiła pod opiekę lekarzy.

Wczoraj (16 maja) w godzinach rannych do brzeskiej komendy wpłynęło zgłoszenie od kierowcy toyoty z prośbą o pomoc. Mężczyzna zdenerwowanym głosem poinformował, że wiezie swoją rodzącą żonę do szpitala w Krakowie a na drodze krajowej nr 75, wiodącej przez powiat brzeski, napotkał duże natężenie i utrudnienia w ruchu.

Dyżurny z brzeskiej komendy powiatowej policji podjął decyzję o skierowaniu patrolu, by ułatwić kierowcy przejazd. Policjanci z wydziału ruchu drogowego brzeskiej komendy szybko zlokalizowali pojazd na trasie i płynnie pilotowali toyotę w kierunku autostrady. Dyżurny w tym czasie skontaktował się z policjantami Komisariatu Autostradowego w Krakowie, którzy kontynuowali pilotaż aż do szpitala.

Dzięki pomocy policjantów mama spieszącego się na świat maleństwa bezpiecznie trafiła pod opiekę lekarzy i otrzymała fachową opiekę.

źródłoKPP Brzesko

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc