R e k l a m a

W sobotę BKS gra z Tarnovią

-

Już w sobotę BKS podejmie na własnej murawie Tarnovię. Spotkanie może być decydujące w kwestii awansu do IV ligi.

Bocheński nieustannie walczy o miejsca umożliwiające promocję i powrót na czwartoligowe boiska. Ostatnie tygodnie nie były jednak zbyt łatwe dla drużyny z Bochni. W dwóch ostatnich spotkaniach ekipa z Solnego Grodu zdołała wywalczyć tylko punkt, remisując w poprzedniej kolejce z Sokołem Słopnice – wiceliderem tabeli. Tym razem naprzeciw drużynie prowadzonej przez Marcina Leśniaka stanie Tarnovia – zespół z 6. miejsca w grupie małopolskiej-wschodniej, mający jednak już nikłe szanse na awans z powodu zbyt dużej straty punktowej. Na jesień Bocheński pokonał Tarnovię, wygrywając w wyjazdowym starciu 3:0.

Mecz odbędzie się w sobotę 20 maja o godzinie 17:00 na stadionie im. dr. Władysława Krupy przy ulicy Parkowej 3. Bilety na to spotkanie w cenie 10 zł będzie można zakupić w kasie przy wejściu na stadion. Cena biletów dla kobiet wynosi 5 zł, dzieci do lat 7 wchodzą na stadion za darmo.

Sponsorem meczu jest firma Archi Projekt Biuro Projektowe, która przygotowała na ten dzień kilka pendrive-ów. Zostaną one rozlosowane wśród kibiców obecnych przy Parkowej.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

luty, 2024