R e k l a m a

„Razem o przyszłości” – hasłem przewodnim Forum dla Przedsiębiorców

-

Razem o przyszłości – pod takim hasłem 15 czerwca w hali Zespołu Szkół Nr 1 w Bochni odbędzie się I Forum Przedsiębiorczości. Wydarzenie skierowane jest do przedsiębiorców działających na bocheńszczyźnie, a jego organizatorem jest Starostwo Powiatowe i Powiatowy Urząd Pracy w Bochni.

Głównym założeniem spotkania jest integracja przedsiębiorców z powiatu bocheńskiego, lepsze zrozumienie problemów i ich oczekiwań oraz stworzenie stałej platformy dialogu między sektorem samorządowym i gospodarczym.

Kluczowymi obszarami rozwoju biznesu na terenie Powiatu są zarówno strefa gospodarcza, jak i szeroko rozumiana mała i średnia przedsiębiorczość, a także rolnictwo i sadownictwo. To z myślą o nich należy stworzyć pakiet działań wspierających ich rozwój. Jedną z form wsparcia jest właśnie utworzenie powiatowego forum przedsiębiorczości skupiającego przedstawicieli przedsiębiorstw – wyjaśnia starosta bocheński Adam Korta.

Do udziału w Forum zapraszani są przedstawicieli przedsiębiorstw powiatu bocheńskiego, lokalnych grup działania, rolników, organizacje pozarządowe, a także inne podmioty działające w obszarze rynku pracy lub w jego otoczeniu.

W programie m.in. wykład prof. dr. hab. Jerzego Hausnera, prezentacje przedstawicieli Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego, Powiatowego Urzędu Pracy oraz wręczenie nagród Pracodawca Roku 2022 Powiatu Bocheńskiego.

Podczas Forum będą również dostępni przedstawiciele Urzędu Skarbowego, Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej, Państwowej Inspekcji Pracy, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz krakowskich uczelni.

Jesteś Przedsiębiorcą z Bocheńszczyzny i chciałbyś wziąć udział w forum? Prześlij zgłoszenie na adres [email protected] lub tel. 14 614 97 41.

Patronat medialny nad wydarzeniem objął m.in. Bochnianin.pl.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc