R e k l a m a

Biblioteka zaprasza do gry terenowej „Polowanie z Wiedźminem”

-

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Bochni zaprasza do wzięcia udziału w rodzinnej grze terenowej, która w niedzielę 18 czerwca od godz. 15:00 odbędzie się na terenie Bochni.

Wprowadzenie do gry: „Na mieszkańców bocheńskich ziem padł blady strach, a okoliczna ludność boi się przemierzać tutejsze ulice. Przyczyna paniki jest oczywista, w centrum miasta zamieszkały potwory. Biblioteka poszukuje śmiałków, wprawnych łowców, którzy pomogą Wiedźminowi uwolnić okolicę od strasznego losu.

Pomóż pokonać potwory! Weź udział w grze terenowej „Polowanie z Wiedźminem”. Zgłoszenia drużyn przyjmowane są osobiście lub e-mailowo do 15 czerwca w Dziale Zbiorów Audiowizualnych ul. Mickiewicza 5, e-mail: [email protected] oraz w Filii 4 ul. Brzeźnicka 19, e-mail: [email protected]

Drużyny wybiorą się na wyjątkowe polowanie, podczas którego sprawdzą swoje umiejętności w rozwiązywaniu zagadek, a także szukania śladów. Otrzymają na starcie informacje niezbędne do pokonania trasy gry tj. mapę z wyznaczonymi punktami, a także kartę gry z zadaniami, na które odpowiedzi będzie można znaleźć tylko w terenie poznając Bochnię.

Wszystkie szczegóły dotyczące gry znajdują się w regulaminie dostępnym na stronie internetowej Biblioteki: www.biblioteka-bochnia.pl. Biblioteka czeka na zgłoszenia i udział w zabawie, a na uczestników czekają nagrody.

Start: Filia Nr 4, ul. Brzeźnicka 19 o godz. 15:00.
Meta: Dział Zbiorów Audiowizualnych, ul. Mickiewicza 5 do godz. 18:00.
Losowanie nagród: bocheński Rynek, ok. godz. 18:30.

Gra terenowa będzie realizowania w ramach projektu „Perunem do Audio, z Welesem do Czwórki”, który otrzymał dofinansowanie ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia