R e k l a m a

Radny Zając i poseł Krajewski o rządowych funduszach – tym razem w Trzcianie

-

– To mieszkańcy są specjalistami od tego, gdzie i jaka inwestycja powinna być zrealizowana – przekonuje radny powiatu bocheńskiego Mariusz Zając. Tydzień temu zorganizował drugie spotkanie z mieszkańcami, którego hasłem przewodnim były „Fundusze rządowe dla Ziemi Bocheńskiej”. Tym razem wraz z posłem Wiesławem Krajewskim pojawili się w gminie Trzciana.

Podobnie jak dwa tygodnie wcześniej w Łapczycy, Mariusz Zając i Wiesław Krajewski podkreślali wagę dofinansowań z budżetu państwa do lokalnych inicjatyw („dzięki środkom rządowym w każdej miejscowości udało się zrealizować konkretne zadanie”).

W Trzcianie wtórował im miejscowy wójt Cezary Stawarz, który ocenił: – To bardzo ważne aby mówić o tym, ile rzeczywiście środków rządowych zostało przyznanych w tej kadencji. Porównując to z zeszłą kadencją, to się tego nie da porównać – stwierdził samorządowiec.

W notatce prasowej rozesłanej do mediów po spotkaniu, podkreślono słowa posła Wiesława Krajewskiego, który odnosząc się do ogólnokrajowej sytuacji ocenił: – Patrząc z perspektywy trzech ostatnich lat możemy z dumą powiedzieć, że przeszliśmy suchą stopą ten trudny czas. (…) Rząd polski, Prawa i Sprawiedliwości, Zjednoczonej Prawicy pod kierownictwem Pana premiera Mateusza Morawieckiego w sposób niebywały, z ogromną determinacją po pierwsze ratował gospodarkę, ratował całe życie publiczne, a jednocześnie ratowaliśmy większością parlamentarną (…) zdrowie Polaków.

Uczestnicy spotkania otrzymali ulotki/gazetki, w których wyliczono inwestycje realizowane na terenie gminy Trzciana wraz z komentarzem Mariusza Zająca: – Powyższe przykłady wykorzystania funduszy rządowych to tylko jedne z najbardziej reprezentatywnych inwestycji obecnie realizowanych. Jak Państwo doskonale wiedzą, fundusze rządowe są widoczne w otaczającej nas przestrzeni i w wysokim stopniu wpływają na podnoszenie poziomu i jakości naszego życia.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc