R e k l a m a

W weekend Dni Niepołomic 2023 – PROGRAM

-

Już w najbliższy weekend 16-18 czerwca odbędą się kolejne – 31. Dni Niepołomic. Od piątku do niedzieli będzie można bawić się podczas koncertów, wydarzeń i warsztatów artystycznych, a spragnieni szalonej rozrywki znów będą mogli odwiedzić wesołe miasteczko.

W tym roku atrakcje czekać będą nie tylko na scenach w Parku Miejskim i Zamku Królewskim, ale również na Błoniach Niepołomickich, w Rynku i wokół Izby Regionalnej.

Tegoroczne święto miasta rozpocznie się w piątek o godz. 20.00 na dziedzińcu Zamku Królewskiego koncertem Janusza Radka. Po koncercie organizatorzy zapraszają do kina letniego na Niepołomickie Błonia, gdzie wyświetlony zostanie „Kiler” (film wygrał w głosowaniu mieszkańców).

W parku, przez trzy dni pokazywać się będą zespoły amatorskie z całej gminy (pokazy zumby, gimnastyki artystycznej i gry na instrumentach). W sobotę w Parku odbędą się koncerty zespołów: Big Band Bochnia, Wixa Band, Taraka, Broken Flowers. Dzień zakończy wspólna zabawa taneczna z DJ.

W niedzielę o godz. 18.00 na dziedzińcu Zamku Królewskiego wystąpi kabaret Formacja Chatelet.

Podczas Dni Niepołomic będziemy też świadkami wielu towarzyszących wydarzeń. W Sobotę na Niepołomickich Błoniach wystartuje bieg dla dzieci “Błonia dobrej energii”. Na rynku odbędzie się wystawa samochodów oraz swoje stanowisko z atrakcjami rozstawi MAN Trucks. Na terenie za kościołem będziemy mogli kręcić się na karuzelach i bawić się w wesołym miasteczku.

Zapoznaj się z pełnym programem – afisz w formacie PDF

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia