R e k l a m a

I Forum Przedsiębiorczości Powiatu Bocheńskiego. Kto zostanie pracodawcą roku?

-

Razem o przyszłości – pod takim hasłem dziś (15 czerwca) w hali Zespołu Szkół Nr 1 w Bochni odbędzie się I Forum Przedsiębiorczości. Wydarzenie skierowane jest do przedsiębiorców działających na bocheńszczyźnie, a jego organizatorem jest Starostwo Powiatowe i Powiatowy Urząd Pracy w Bochni.

Głównym założeniem spotkania jest integracja przedsiębiorców z powiatu bocheńskiego, lepsze zrozumienie problemów i ich oczekiwań oraz stworzenie stałej platformy dialogu między sektorem samorządowym i gospodarczym. Kluczowymi obszarami rozwoju biznesu na terenie Powiatu są zarówno strefa gospodarcza, jak i szeroko rozumiana mała i średnia przedsiębiorczość, a także rolnictwo i sadownictwo. To z myślą o nich należy stworzyć pakiet działań wspierających ich rozwój. Jedną z form wsparcia jest właśnie utworzenie powiatowego forum przedsiębiorczości skupiającego przedstawicieli przedsiębiorstw – wyjaśnia starosta bocheński Adam Korta.

W programie m.in. wykład prof. dr. hab. Jerzego Hausnera, Marka Skały – trenera, coacha i konsultanta biznesowego, prezentacje przedstawicieli Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego, Powiatowego Urzędu Pracy oraz wręczenie nagród Pracodawca Roku 2022 Powiatu Bocheńskiego.

Podczas Forum będą również dostępni przedstawiciele Urzędu Skarbowego, Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej, Państwowej Inspekcji Pracy, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz krakowskich uczelni.

Patrona medialny nad wydarzeniem objął m.in. Bochnianin.pl.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc