R e k l a m a

Brzeźnica. Nietrzeźwy kierowca bmw wjechał w ogrodzenia i przepust – ZDJĘCIA

-

W niedzielę ok. godz. 19:00 w Brzeźnicy w gminie Bochnia 24-latek kierujący samochodem marki BMW stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w betonowy przepust oraz ogrodzenia sąsiadujących ze sobą posesji. Mężczyzna był nietrzeźwy, a już kilka dni wcześniej zabrano mu prawo jazdy, za prowadzenie „na podwójnym gazie”…

Do zdarzenia doszło w niedzielę 2 lipca ok. godz. 19:00.

Kierujący samochodem marki BMW 24-latek z powiatu brzeskiego na łuku drogi stracił panowanie nad prowadzonym pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w betonowy przepust i ogrodzenia dwóch sąsiednich posesji. Kierowca był nietrzeźwy, miał 2 promile w organizmie – powiedział w rozmowie z Bochnianin.pl Daniel Bułatowicz, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Bochni.

Bezpośrednio po zdarzeniu kierowca podjął jeszcze próbę pieszej ucieczki, jednak został ujęty przez mieszkańca miejscowości.

Na miejscu czynności prowadzili policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Bochni. 24-latek przyznał się do tego, że spożywał alkohol zarówno przed jazdą, jak również… w jej trakcie. Okazało się też, że mężczyzna miał już wcześniej zatrzymane prawo jazdy – stracił kilka dni wcześniej za to, że … kierował pojazdem, będąc po alkoholu.

Dalsze czynności będą prowadzone przez bocheńskich policjantów i Prokuraturę Rejonową w Bochni, która prawdopodobnie postawi kierowcy zarzuty.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc