R e k l a m a

Nieszkowice Wielkie. W sobotę VII rajd rowerowy Tour de Zawada

-

W sobotę 15 lipca o godz. 15:00 w Nieszkowicach Wielkich w gminie Bochnia po raz siódmy odbędzie się rajd rowerowy Tour de Zawada. Start i meta rajdu to boisko sportowe klubu LZS Polanka w Nieszkowicach Wielkich.

Trasa rajdu to pętla przebiegająca przez Gierczyce, Czyżyczkę i Pogwizdów. Celem imprezy jest promocja aktywności fizycznej oraz walorów turystycznych bocheńszczyzny. Uczestnicy rajdu wezmą udział w losowaniu nagród.

Rejestracja na rajd możliwa w dniu imprezy od godziny 13:30 u organizatorów oraz elektronicznie pod linkiem: https://forms.gle/EQBVX2cuK6Lx8v6g7

O godz. 20:00 rozpocznie się zabawa taneczna z zespołem LPG.

Ponadto w niedzielę 16 lipca o godzinie 15:00 na boisku sportowym w Nieszkowicach Wielkich odbędzie się piknik z atrakcjami dla dzieci: dmuchane zjeżdżalnie, konkursy z nagrodami, przejażdżki konne, pokaz strażacki.

Sponsorami wydarzenia są: AL-Structure LTD., Społem PSS Bochnia, Salco, Bar Agis, RMP studio projektowe, Salon fryzjerski PERFEKT, Lucas Car, Salon Groomerski Maylo, PoliDraw.pl, Sklep Motoryzacyjny Części-Akcesoria Krzysztof Stachowicz, Siła Dotyku – Monika Pilch, RoyalGift, Coca-cola, Marian Rudka, Sławomir Bienias, Marcin Piekarczyk oraz inni prywatni darczyńcy.

Wydarzenie jest organizowane przez sołectwa Nieszkowice Wielkie, Nieprześnia, Wola Nieszkowska, Zawada oraz klub sportowy LZS Polanka przy wsparciu Gminy Bochnia i Gminnego Centrum Kultury Czytelnictwa i Sportu w Łapczycy.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia