R e k l a m a

Z Dubrownika do Bochni. Chorwat Antun Bačić nowym trenerem BSF!

-

Nowym szkoleniowcem występującego w Futsal Ekstraklasie zespołu BSF ABJ Powiat Bochnia został Chorwat Antun Bačić. Dziś (poniedziałek) drużyna odbyła trening inaugurujący przygotowania do swojego drugiego sezonu na najwyższym szczeblu rozgrywek.

Antun Bačić przychodzi do Bochni prosto z grającego w chorwackiej ekstraklasie MNK Square Dubrovnik. Pracę w Bochni energiczny 32-letni trener będzie nadal łączyć z zaangażowaniem w sztabie szkoleniowym młodzieżowej reprezentacji Chorwacji do lat 19.

Na pierwszym spotkaniu z zespołem nowy trener podziękował władzom BSF za zaufanie i wyraził nadzieję, że wspólna praca zaowocuje dobrą energią wokół klubu i zadowalającymi wynikami na boisku. – Sport jest trudny i wiem, że będziemy mieć zarówno świetne, jak i trudne momenty. Mam nadzieję, że wspólnie zapracujemy na końcowy sukces – stwierdził Antun Bačić.

Drugim trenerem drużyny z Bochni pozostaje Janusz Piątek, a kierownikiem Dawid Kociołek.

W kadrze zespołu nastąpiły spore zmiany i znaczące wzmocnienia. Klub poinformował na razie jedynie o pozyskaniu doświadczonego reprezentanta Polski Sebastiana Leszczaka, o pozostałych oficjalnie poinformuje po dopięciu wszystkich formalności.

Patronem medialnym zespołu pozostaje Bochnianin.pl.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia