R e k l a m a

Piłka nożna. W sobotę pierwszy mecz domowy BKS w IV lidze

-

Już w sobotę, 12 sierpnia, BKS Bochnia powróci do rozgrywek piłkarskich, rozpoczynając sezon w IV lidze. Rywalem Bocheńskiego będzie ekipa Beskidu Andrychów.

Rozgrywki piłkarskie powróciły, a w nich drużyna BKS Bochnia, która zdołała wywalczyć awans do IV ligi. Jest to najwyższa liga w Małopolsce, w której bochnianom przyjdzie się mierzyć z klubami z całego województwa.

Ekipa z Solnego Grodu pod wodzą nowego trenera Damiana Rębisza wzmocniła się transferami na wielu pozycjach. Do bocheńskiej drużyny dołączyli m.in. Dawid Kasza, Marcin Kołton, Jakub Belski, Hubert Makowski, Kacper Wolicki, Oleksandr Andrushko, Kacper Klimek czy Michał Tomala.

Bochnianie w pierwszej kolejce pokonali w wyjazdowym starciu ekipę Lubania Maniowy, wygrywając 2:1.

Tym razem niebiesko-biało-czerwoni zmierzą się z drużyną Beskidu Andrychów. Andrychowianie przegrali w pierwszej serii gier z ekipą Kalwarianki Kalwaria Zebrzydowska, kiedy to ulegli przed własną publicznością 2:3.

Mecz odbędzie się w sobotę, 12 sierpnia, o godzinie 18:00. Bilety w cenie 15 zł będzie można zakupić w kasie przed spotkaniem na stadionie przy Parkowej 3. Istnieje również możliwość nabycia karnetu uprawniającego do wstępu na wszystkie czwartoligowe domowe mecze BKS w sezonie 2023/24 w cenie 200 zł. Dzieci do lat 7 wejdą na stadion za darmo.

Sponsorem Meczu jest firma usługowa FIMAG, która przygotowała gadżety do losowania wśród kibiców obecnych na stadionie.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia