R e k l a m a

Zlot United Crew w Borku. W sobotę kilka pojazdów będzie na Rynku w Bochni – WIDEO

-

United Crew Event to zlot miłośników samochodów zmodyfikowanych, klasycznych oraz samochodów egzotycznych w jednym miejscu. Impreza odbędzie się w Centrum Aktywnego Wypoczynku „Borek” w pierwszy weekend września, a już w najbliższą sobotę (19 sierpnia) część pojazdów w ramach promocji imprezy ma pojawić się na płycie bocheńskiego Rynku.

– Jest to nasza 4 edycja. Z roku na rok chcemy pokazać wszystkim, że nie jesteśmy fanami przygód na drogach publicznych, lecz ludźmi, którzy kochają motoryzację i modyfikują, upiększają swoje samochody aż do granic możliwości – wyjaśniają organizatorzy.

Tak było rok temu:

Zlot odbędzie się w dniach 1-3 września.

Na miejscu znajdziecie 250 wyselekcjonowanych samochodów z Polski oraz zza granicy, pokazy driftów, konkursy, prezentacje na scenie, przeloty helikopterem, dla najmłodszych strefę z zamkami dmuchanymi oraz wiele innych atrakcji.

Gośćmi specjalnymi będą Grzegorz i Karol Duda wraz ze swoimi nietuzinkowanymi samochodami z programu „Duda kontra Szafrański”.

Jak co roku wydarzeniu towarzyszyć będzie zbiórka charytatywna na dalsze leczenie oraz rehabilitację dla ciężko chorego Wojtusia.

Link do wydarzenia na FB:

https://facebook.com/events/s/united-crew-event-2k23/692222479305814/

Instagram:

https://facebook.com/events/s/united-crew-event-2k23/692222479305814/

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia