Kto dyrektorem szpitala? Nadzwyczajna sesja Rady Powiatu

-

Na piątek 12 lipca zwołano nadzwyczajną sesję rady powiatu, na której radni mają m.in. dokonać zmian w składzie komisji powołanej do przeprowadzenia konkursu na stanowisko dyrektora bocheńskiego szpitala.

To już drugi konkurs mający wyłonić szefa placówki. Kandydat, który wygrał w pierwszym postępowaniu ostatecznie nie podpisał umowy. W Bochnianin.pl informowaliśmy o tym TUTAJ.

W drugim konkursie skład komisji oceniającej kandydatów musi zostać zmieniony. Zmianę wymusza m.in. fakt, że tym razem do konkursu przystąpił obecny szef szpitala Jarosław Kycia, a w komisji zasiada radny Bogdan Szymczyk – lekarz, podwładny kandydata. Z przyczyn formalnych należy więc zastąpić go kimś innym. Do składu wejdzie najprawdopodobniej Karol Tomczyk.

Druga zmiana w składzie komisji konkursowej będzie dotyczyła przedstawiciela rady społecznej szpitala – w pierwszym konkursie był nim Józef Nowak, ale w międzyczasie kadencja rady wygasła, a nowa na swojego przedstawiciela wybrała Krzysztofa Kołodziejczyka.

Sesję zwołano w trybie pilnym, bo procedura konkursowa już trwa, a jej kolejne etapy muszą odbyć z w ramach czasowych przewidzianych przepisami. O posadę stara się 6 osób, które wkrótce zostaną zaproszone na rozmowy kwalifikacyjne.

PODOBNE ARTYKUŁY

R e k l a m a

NAJNOWSZE

100-lecie „Społem” PSS w Bochni świętowano w Kopalni – ZDJĘCIA

W miniony piątek 19 lipca w podziemiach bocheńskiej kopalni soli świętowano jubileusz 100-lecia „Społem” Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Bochni.

Młodzież z Zatoki realizuje projekt „Betonowym szlakiem” – ZDJĘCIA

W sobotę grupa młodzieży realizująca projekt „Betonowym szlakiem” zorganizowała dla swych młodszych kolegów kilkugodzinną zabawę plenerową na terenie świetlicy w Zatoce (gmina...

Pożyczki unijne – 5 rzeczy, które warto wiedzieć

1. Gdzie po pożyczkę unijną? Na początek warto odwiedzić stronę http://pożyczkaunijna.pl i dowiedzieć się,...

Bochnia. Ulewa znów zatopiła archeologiczne zabytki – ZDJĘCIA, WIDEO

Intensywne opady deszczu, które w niedzielę przeszły nad Bochnią, po raz kolejny zalały wykopy archeologiczne prowadzone w centrum miasta. Kompletnie zalana została...

Bochnia. Budowa tężni z lotu ptaka – ZDJĘCIA

Pan Grzegorz Paluchowski, który niedawno podesłał nam zdjęcia rewitalizowanego rynku widzianego z wysokości kilkuset metrów, ponownie postanowił podzielić się z redakcją i...

Ogłoszenia i Artykuły promocyjne

Pożyczki unijne – 5 rzeczy, które warto wiedzieć

1. Gdzie po pożyczkę unijną? Na początek warto odwiedzić stronę http://pożyczkaunijna.pl i dowiedzieć się,...

Radny wojewódzki Stanisław Bukowiec uruchamia dyżury w terenie

W związku z licznymi prośbami mieszkańców i przedstawicieli organizacji społecznych o możliwość spotkania, porozmawiania o różnych sprawach, problemach - radny wojewódzki Stanisław...

CO? GDZIE? KIEDY?

lipiec, 2019

Sprawdź za jakiś czas! 🙂

19,027FaniLubię
612ObserwującyObserwuj
X