R e k l a m a

Rozdziele w monografii Czesława Blajdy. Promocja książki – ZDJĘCIA

-

Kolejna wyjątkowa promocja za nami. W sobotę w remizie OSP w Rozdzielu odbyło się spotkanie promujące niezwykle cenną merytorycznie monografię autorstwa Czesława Blajdy pt. „Badania nad kulturą ludową wsi Rozdziele”.

Staraniem rodziny nieżyjącego już od wielu lat autora, a także za sprawą Stowarzyszenia Przyjaciół Ziemi Żegocińskiej im. Czesława Blajdy, Urzędu Gminy Żegocina oraz pochodzącego z Rozdziela ks. Tomasza Szewczyka, praca ta w formie bogato ilustrowanej książki ukazała się nakładem wydawnictwa Regis.

Dziękujemy organizatorom spotkania za wspaniałą gościnę i przepyszny poczęstunek. Rodzinie p. Czesława Blajdy oraz mieszkańcom wsi Rozdziele za niezwykle miłe i serdeczne spotkanie, które na długo pozostanie w naszej pamięci. Praca nad tą książką była dla nas prawdziwą przyjemnością i zaszczytem. Nie byłoby tej publikacji gdyby nie ogromny wkład pracy i zaangażowanie ks. Tomasza Szewczyka w przygotowanie materiału oraz uzupełnienie go zebranymi m.in. od mieszkańców Rozdziela zdjęciami i cennymi dokumentami – mówią wydawcy.

Dodajmy jeszcze, że uzupełnieniem podzielonego na dwanaście rozdziałów tekstu Czesława Blajdy jest kilkudziesięciostronicowy aneks poświęcony historii Rozdziela, opracowany przez ks. Tomasza Szewczyka. Jeszcze raz serdecznie wszystkim dziękujemy, a Czytelnikom życzymy przyjemnej lektury – przekazują przedstawiciele wydawnictwa Regis.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia