R e k l a m a

Kulturalna od-nowa. W sobotę koncert zespołu The Jaggers

-

W sobotę 26 sierpnia w ramach cyklu wydarzeń „Kulturalna od-nowa” na bocheńskim Rynku wystąpi zespół The Jaggers proponujący szeroki wachlarz utworów z wielu gatunków muzycznych od rockowych do biesiadnych. Rozpoczęcie koncertu o godzinie 16:30.

Zespół The Jaggers tworzy pięciu profesjonalnych muzyków, których drogi muzyczne spotkały się w jednym miejscu już ponad 10 lat temu. Pasją każdego z nich jest muzyka, którą na przestrzeni lat każdy realizował na koncertach, podczas których poszczególni członkowie zespołu dzielili scenę z wieloma znanymi polskimi artystami.

Ich ulubionym nurtem muzycznym jest klasyczny rock, polski jak również zagraniczny. Natomiast wykonują także utwory z innych gatunków muzycznych. Ich szeroki repertuar zawiera wiele znanych i lubianych hitów, również weselnych.

Koncert ten zamknie tegoroczny sezon cyklu „Kulturalna od-nowa”. W 2023 roku w jego ramach odbyło się 9 różnorodnych wydarzeń, które z powodzeniem ożywiły zrewitalizowane przestrzenie miasta. Mieszkańcy Bochni od kilku lat mogą, dzięki temu cyklowi, uczestniczyć w różnorakich przedsięwzięciach artystycznych, które realizują, w każdą wakacyjną sobotę, organizacje pozarządowe w ramach dotacji pozyskanych z budżetu miasta.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia