R e k l a m a

BSF Bochnia imponuje w sparingach. Start rozgrywek Ekstraklasy coraz bliżej!

-

W przerwie letniej klub wymienił pół składu drużyny i ściągnął nowego, chorwackiego trenera. Po kilku tygodniach wspólnych zajęć i rozegranych sparingach można śmiało powiedzieć, że to nie były wzmocnienia tylko na papierze, a zespół wygląda bardzo dobrze. Kibice będą mogli się o tym przekonać już w najbliższą niedzielę – ostatnie przed sezonem spotkanie kontrolne BSF rozegra z udziałem publiczności w hali widowiskowo-sportowej.

Miniony weekend zespół Antuna Bacica spędził w stolicy, gdzie na towarzyskim turnieju potykał się m.in. z Legią Warszawa, Widzewem Łódź i Jagiellonią Białystok. BSF wygrał wszystkie mecze (w finale turnieju pokonując gospodarzy), do domu wrócił z pucharem i wyróżnieniami dla Cabalcety (najlepszy strzelec) i Sebastiana Leszczaka (najbardziej wartościowy gracz).

Z kolei wczoraj na zamkniętym sparingu ekipa z Bochni pokonała u siebie GKS Tychy 9:0. Do siatki rywali znów trafiały nowe nabytki BSF: Łukasz Biel, Kamil Surmiak, Adrian Kochniarczyk, Pedro Pereira, no i – a jakże mogłoby być inaczej – Minor Cabalceta.

Drużyna BSF ABJ Powiat Bochnia przed swoim drugim sezonem na poziomie Futsal Ekstraklasy prezentuje się na parkiecie skutecznie, przyjemnie dla oka, bardzo obiecująco i choć oczywiście wszystko zweryfikują mecze o punkty, to celowanie w awans do fazy play-off nie wydaje się być na wyrost.

Już w najbliższą niedzielę 27 sierpnia o godz. 16:00 BSF rozegra ostatni sparing, z AZS UEK Kraków.
Dla kibiców wstęp wolny.

Przed meczem odbędzie się oficjalna prezentacja drużyny – więcej szczegółów wkrótce.

Start sezonu nastąpi za 1,5 tygodnia – w weekend 2-3 września.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc