R e k l a m a

Niepołomice: Złodziej rowerów w rękach policji

-

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Wieliczce, ustalili i zatrzymali 41-letniego złodzieja rowerów. Jednocześnie policja poszukuje właściciela, znalezionego w trakcie czynności, jednośladu.

Policjanci Komisariatu Policji w Niepołomicach prowadzili czynności w związku z kradzieżą z roweru. Do przestępstwa doszło 5 sierpnia br. w Niepołomicach. Sprawca przecinając zabezpieczenia, dokonał jego przywłaszczenia. Wartość strat pokrzywdzony oszacował na kwotę 2500 zł.

Kryminalni z Wieliczki oraz Niepołomic przystąpili do działań, m.in. zabezpieczając nagrania z monitoringów. Podjęte przez funkcjonariuszy czynności doprowadziły do zatrzymania sprawcy kradzieży z włamaniem roweru, którym okazał się być 41-letni obywatel Gruzji. Policjanci zatrzymali go, a zatrzymany przyznał, iż w dniu 5 sierpnia ukradł rower i jeszcze tego samego dnia sprzedał go przypadkowo napotkanym osobom.

Policjanci ujawnili przy 41-latku inny rower, który również może pochodzić z kradzieży.

Policja poszukuje osoby, która mogła utracić rower. Jednoślad został zabezpieczony przez funkcjonariuszy z Niepołomic.

18 sierpnia 41-letni obywatel Gruzji usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem. Przestępstwo to jest zagrożone karą pozbawienia wolności do lat 10.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc