R e k l a m a

Nowy wideoklip chóru z Bochni nakręcono w Puszczy Niepołomickiej – WIDEO

-

Chór Męski Cantores Sancti Nicolai z Bochni opublikował w serwisie YouTube najnowszy wideoklip, którym promuje swoją nową, wyczekiwaną płytę.

Tym razem chórzyści wzięli na warsztat utwór „Nearer, My God, to Thee”. Zdjęcia to teledysku kręcono w środku Puszczy Niepołomickiej, nad Czarnym Stawem. – Mamy ogromną nadzieję, że ten przejmujący utwór w połączeniu z pięknem przyrody przypadnie Wam do gustu! – zachęcają twórcy.

Realizację teledysku pomogły sfinansować Miasto Bochnia, Powiat Bocheński i Województwo Małopolskie.


Za Wikipedią:

Być bliżej Ciebie chcę (org. Nearer, my God, to Thee) – angielska chrześcijańska pieśń religijna, której słowa inspirowane były snem o drabinie biblijnego patriarchy Jakuba z Księgi Rodzaju (Rdz 28, 11–19). Oryginalny tekst został napisany przez unitariańską poetkę Sarah Fuller Adams w 1841 roku. Melodię do tekstu tworzyło wielu kompozytorów. Najbardziej znaną stworzył Lowell Mason w 1856 roku.

Według niektórych świadków właśnie ten hymn był grany jako ostatni utwór, przez orkiestrę podczas tonięcia Titanica. Z tego powodu znalazł się na ścieżce dźwiękowej jednego z największych kinowych hitów wszech czasów:

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia