R e k l a m a

Święto Gminy Bochnia: Na scenie BOYS i ŁOBUZY – ZDJĘCIA

-

Muzycznymi gwiazdami pierwszego dnia Święta Gminy Bochnia były zespoły BOYS i ŁOBUZY.

Weterani sceny disco polo – zespół BOYS, który koncertuje już od trzech dekad – zaserwował publiczności hity tego gatunku, których w swoim portfolio mają niezliczoną ilość. Choć podczas koncertu pogoda zaczęła nieco kaprysić, nie zniechęciło to widowni, która coraz tłumniej gromadziła się na błoniach w Gawłowie/Słomce.

Potem scenę opanowała grupa ŁOBUZY – ekipa, której drogę do kariery utorował sukces klipu „Ona czuje we mnie piniądz” opublikowanego w serwisie YouTube. Kolejne umieszczane tam piosenki również stały się hitami, dziś każda ma po kilkadziesiąt milionów wyświetleń.

W sobotę na błoniach rozbrzmiały, śpiewane razem z publicznością, „Dla ciebie kupie se spodnie”, „Łobuz kocha najbardziej”, „Pupy”, czy najnowszy przebój – „Zbuntowany anioł”. Przy wykonaniu tego ostatniego hitu na scenę zaproszono przedstawicielki publiczności :-).

ŁOBUZY miały czas dla fanów przed koncertem – z czego wielu chętnie skorzystało robiąc sobie z nimi wspólne zdjęcia. Bezpośrednio po występie na Święcie Gminy Bochnia, grupa popędziła na kolejny koncert – w Zatorze. Zgodnie z zapowiedzią, aby móc zdążyć, skorzystali z podstawionego przez Energylandię helikoptera.

Patronat medialny nad Świętem Gminy Bochnia sprawuje serwis Bochnianin.pl.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc