R e k l a m a

DZIŚ w kinie Regis: Z wizytą w cyrku. Film „Globus” Clary Kleininger-Wanik

-

Wyróżniony na 63. Krakowskim Festiwalu Filmowym „Globus” Clary Kleininger-Wanik będzie można zobaczyć w piątek 1 września o godz. 19:00 w kinie Regis w Bochni.

Kiedy w życie wchodzi nowa ustawa zakazująca występów cyrkowych z udziałem zwierząt, Adi i Mioara, trenerzy zwierząt w bukareszteńskim cyrku, muszą wymyślić, jak urozmaicić swoje występy, by nie stracić publiczności. Na pomoc z samego Las Vegas przybywa do Rumunii światowej sławy reżyser spektakli cyrkowych.

W kilka miesięcy ekipa musi się dostosować do nowej wizji artystycznej. Będzie to wymagało nauki akrobacji i zadań, z jakimi do tej pory nie mieli do czynienia. Ambicją nowego opiekuna grupy, który współpracował m.in. ze słynnym Cirque du Soleil, jest stworzenie najwspanialszego widowiska cyrkowego w tej części Europy.

Pierwszy pokaz odbył się 24 sierpnia w krakowskim kinie Agrafka. W następnych dniach film można było zobaczyć w innych krakowskich kinach, a także w Tarnowie i Suchej Beskidzkiej. Ostatnia projekcja w piątek 1 września w Bochni.

Projekt „Najlepsze polskie dokumenty w krakowskich kinach studyjnych” jest współfinansowany ze środków Miasta Krakowa.

Bilety w cenie 12 zł.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc